Textilní roletky DEN / NOC

Vylaďte si interiér

VOLBA INTENZITY ZASTÍNĚNÍ A KOMPLEXNÍHO BAREVNÉHO SLADĚNÍ

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodicími krycími lištami a krytem návinu.

Colete

COLLETE PLUS, XL DEN/NOC
S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI

Collete plus , XL DEN/NOC s krytem návinu a krycími lištami.
Textilní roleta s řetízkem ovládaná navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna.Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

jazz den noc

JAZZ 17 DEN/NOC
BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavně pro montáž na rám okna.

JAZZ EXPERT DEN/NOC
BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavně pro montáž na stěnu.

OPTIMA DEN/NOC
S KRYTEM NÁVINU A S VODICÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na rám okna. S krytem návinu a vodicími lištami.

opus den noc

OPUS DEN/NOC
S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

sonata_den noc

SONATA DEN/NOC
S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem, s hliníkovým boxem a možností vodících lišt. Je určená pro montáž na strop nebo zeď.

sonataxl_dn

SONATA XL DEN/NOC S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem, s hliníkovým boxem a možností vodících lišt. Je určená pro montáž na strop nebo zeď.

Textilní roletky DEN / NOC dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodicími krycími lištami a krytem návinu.

Přejít nahoru