SCREENOVÉ ROLETY JAKO MODERNÍ PRAKTICKÝ DOPLNĚK

Screenové rolety

Screenové rolety jsou stále více oblíbené díky své účinnosti a modernímu vzhledu, dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. Využívají se jako dominantní estetický prvek administrativních budov, ale i obytných a pasivních domů. Jsou určeny především k zastínění prosklených fasád a oken. Chrání před slunečním zářením, zabraňují průniku tepla a tím přehřívání interiéru. Dají se také využít k zastínění pergol, altánů, nebo zimních zahrad. Hlavní předností screenových rolet je především použití speciálních technických látek, které umožňují částečný prostup světla do interiéru a vizuální kontakt s okolím a zároveň dostatečné soukromí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Jedinečné výhody:

– maximální ochrana proti slunečnímu záření
– úspora energie
– světelná propustnost
– vizuální kontakt s okolím
– ochrana soukromí
– moderní estetický prvek
– odolnost vůči povětrnostním vlivům

Nabídka produktů

Tara premio

Screenové rolety jsou moderním stínícím prvkem, který nachází využití v zastínění malých i velkých ploch až do rozměru 6 x 3 m. Jsou proto ideální pro stínění pergol , zimních zahrad,kancelářských budov či rodinných domů.

GHIBLI-2

Ghibli 1

Celohliníkový oblý box.Stínící látka se spodním profilem vedena bočnímy ocelovými lanky.Při použití speciální látky vizuální kontakt s okolím.

 

UNION-L

Union L

Bez boxu – látka není kryta.Jednoduchá konstrukce.Stínící látka se spodním profilem vedena bočnímy ocelovými lanky.Vizuální kontakt s okolím při použití speciální látky.

Přejít nahoru